Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][Non-Hamachi][Non-WhiteList][No-Premium]MinePytownia - Nowa Era Serwerów Minecraft ! Zapraszamy !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minecraftrc.png

 

IP Serwera : 188.165.244.168:25004

Ilość Slotów Serwera : 10

H@ Serwera : KAMIKADZEKKS i dertex

Forum : Nie będę naruszać waszego regulaminu więc nie podam linku.

Inne : Serwer jest nowo otwarty, nie mamy zbytnio wiele budowli, poszukujemy także dobrych Moderatorów oraz Adminów serwera. Sami zobaczycie jak u nas jest. Po prostu wejdź. !

 

opisserwera.png

 

Piekło - Jest

Potwory - Są

Zwierzęta - Są

PVP - Nie ma

White List - Nie ma

 

oferujemyag.png

 

1. Spokojną Atmosferę

2. Dobrą grę

3. Brak Dzieci NEO

4. Doświadczone Forum, oraz Administrację (nie żadne przemo ..)

5. Sami zobaczycie ...

 

zapraszamyt.png

Opublikowano

CYTAT :oferujemyag.png

 

1. Spokojną Atmosferę

2. Dobrą grę

3. Brak Dzieci NEO

4. Doświadczone Forum, oraz Administrację (nie żadne przemo ..)

5. Sami zobaczycie ...

 

 

 

Nr 3. nigdy nie zapobiegniesz dzieciom neo,

 

Co do serwera pewnie wbije.

Opublikowano

Szkoda ze jest full ;/

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

1. Admini nie ogarnęli sklepów(źle napisali i nie działa opcja: Kup)

2. Żeby dostać działkę trzeba się rejestrować.

3. Tylko 10 slotów.

4. Serwer nieprzygotowany.

5. Na serwerze nic nie widać, regulamin jakiś krzywy, niezbyt trzyma się kupy(Chyba wiecie, o co chodzi).

 

Wszedłem, pograłem chwilkę i stwierdziłem: Nuda!

Opublikowano (edytowane)

1. Admini nie ogarnęli sklepów(źle napisali i nie działa opcja: Kup)

2. Żeby dostać działkę trzeba się rejestrować.

3. Tylko 10 slotów.

4. Serwer nieprzygotowany.

5. Na serwerze nic nie widać, regulamin jakiś krzywy, niezbyt trzyma się kupy(Chyba wiecie, o co chodzi).

 

Wszedłem, pograłem chwilkę i stwierdziłem: Nuda!

 

1) - Sklepy są all dobre : Lewym Kupujesz, Prawym Sprzedajesz ... widać, że nie czytałeś nic ...

2) - Na forum mam 60 ludzi zarejestrowanych i jest 60 działek zajętych ! Też mam swoje wymagania.

3) - 10 slotów = Chyba napisałem w mojej "reklamie serwera", że tyle jest, więc nie wiem skąd to rozczarowanie.

4) - Nikt nie narzekał na serwerze ani na moim forum. Grają bardzo zadowoleni. Serwer jest Nowy więc nie spodziewaj się wszystkiego !

5) - Regulamin Krzywy ? Hmm przeczytaj go dobrze bo chyba tam pisze : 10. Regulamin jest krótki, każde niedomówienia lub porpozycje na nowy pkt zgłaszać na "pw" do mnie (kamikadzekks).

 

Co do ciebie ... poczytaj dobrze, a później się czepiaj.

 

 

 

@@Edit :

Masz Budowle :D w Załączniku :D

post-378864-0-31220200-1321540384_thumb.png

Edytowane przez KAMIKADZEKKS
×
×
  • Dodaj nową pozycję...